Předání dárkového certifikátu

Dne 13.11.2015 převzala ředitelka Domovů Na Třešňovce paní Zuzana Holická z rukou zástupkyně regionálního Deníku paní Ivany Vosykové Dárkový certifikát na roční předplatné regionálního Deníku. Předplatné věnovala našemu zařízení společnost RWE Energie, s.r.o. Výtisk regionálního Deníku bude věnován uživatelům Domovů Na Třešňovce. Děkujeme.  

 

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >