2. ROČNÍK AKADEMIE TŘETÍHO VĚKU – 1. PŘEDNÁŠKA LETNÍHO SEMESTRU

Co dnes znamená státní hranice a jaká je bezpečnost země

Akademie třetího věku je jednou z hojně navštěvovaných akcí, která se koná v našem zařízení. Přednáškou s názvem „Co dnes znamená státní hranice a jaká je bezpečnost země“ v podání kpt. Mgr. Radka Kotyka byl v úterý 13. února zahájen její letní semestr. Účastníkům  zimního semestru bylo předáno osvědčení o jeho úspěšném absolvování. V dalším půlroce tohoto pravidelného setkávání na vás čeká opět pestrá nabídka zajímavých témat. Další povídání se bude týkat velikonočních svátků a můžete si ho přijít poslechnout 13. března v 15 hodin do společenského sálu Domovů Na Třešňovce.

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...