Slavnostní otevření internetového koutku

k slavnostnímu otevření internetového koutku, který se koná 3. října 2007 ve společenském sále domova důchodců zveme všechny klienty našeho zařízení. Ve společenském sále je pro klienty zřízen koutek s počítači, kde mají přístup na internet a také možnost shlédnout filmy v nově zbudovaném domácím kině. Doufáme, že tento koutek zábavy, odpočinku i možnost získání nových informací a zkušeností při práci s ineternetem bude sloužit plně k potřebám našich klientů.

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >