Štědrovečerní posezení v domově pro osoby se zdravotním postižením

Tím nejočekávanějším dnem v roce je ten Štědrý a ne jinak je tomu i v domově pro osoby se zdravotním postižením. Všechny uživatelky domova se těší na to, co je pro ně přichystáno pod kouzelným Vánočním stromečkem. Zase po roce se na stůl podává smažený kapr a bramborový salát, ze všech koutů voní cukroví a vánoční likér, jídelnou zaznívá společná modlitba a zpěv vánočních koled. Uživatelky společně s pracovníky sdílí toto vánoční kouzlo, radost a atmosféru již 16. prosince právě proto, aby si mohli společně popřát klidné a pohodové svátky.

 

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...