Štědrovečerní večeře v DOZP

Na vánoční svátky, zejména na Štědrý den, se těší snad všichni. Ne jinak je tomu i u nás v domově. Celý rok těšení a očekávání se v domově pro osoby se zdravotním postižením završil v pondělí 20. 12., kdy proběhlo společné štědrovečerní posezení u vánočně prostřeného stolu. Na talířích vonělo smažené rybí filé a sváteční bramborový salát, na stolech cukroví a ovoce, čaj s kapkou rumu. To vše navodilo tu správnou atmosféru ke zpěvu koled, slavnostnímu přípitku i společné modlitbě. Všechny oči se nakonec upínaly pod krásně ozdobený stromeček, jestli se tam opravdu neschovávají nějaké dárečky. Pro každého se tam něco našlo, a to díky Ježíškovým vnoučatům. Přáli bychom všem, abyste mohli zažít s námi tu atmosféru radosti ze splněných přání, která mezi námi neutuchá ani s přibývajícím věkem. Ježíškova vnoučata, máte náš neskonalý vděk a obdiv, moc Vám všem ještě jednou děkujeme.

Zároveň nám dovolte popřát všem klidné a spokojené prožití Vánočních svátků v kruhu Vašich blízkých.

Světlana Pešková, sociální pracovnice

 

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...