Štědrovečerní večeře v DOZP

Celý rok těšení a očekávání Vánoc se v domově pro osoby se zdravotním postižením završil ve čtvrtek 19.12.2019, kdy proběhlo společné štědrovečerní posezení u vánočně prostřeného stolu. Po slavnostním přípitku a společně pronesené modlitbě přišel na řadu tradiční bramborový salát, řízek a další dobroty, které ke štědrovečerní večeři patří. Pak už jen zazpívat koledy a kouknout se pod stromeček, jestli se tam neobjeví nějaké dárky. A skutečně, bylo jich tam spousta, a to díky Ježíškovým vnoučatům, která přinesla nebo poslala dárky pro naše uživatelky přímo k nám do zařízení. Přáli bychom všem, aby mohli zažít s námi tu atmosféru radosti ze splněných přání, která mezi námi neutuchá ani s přibývajícím věkem. Ježíškova vnoučata, máte náš neskonalý vděk a obdiv, moc Vám všem ještě jednou děkujeme.

Zároveň nám dovolte popřát všem klidné a spokojené prožití Vánočních svátků v kruhu Vašich blízkých.

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...