Tropická charitativní pouť – VIII. ročník

Od 12. do 14. července proběhne již VII. ročník tropické charitativní poutě.Celodenní odpočinkový program bude probíhat vždy od 11 hodin až do časných ranních hodin, co budou síly stačit. Akce je zastřešena, koná se za každého počasí. Pro příchozí bude připraven dětský den, malování na obličeje a soutěže s Hitrádiem Magic a hasičkami žízně, pouť s extrémními atrakcemi, kouzelník Mr. Carlo se svou show, vyhlídkové lety helikoptérou, barmanské a ohnivé show, kouzelník Mr. Tommi, projížďky na velbloudech, kolona obřích tříkolek – trike, historická vozidla KVH Metuje, seskoky parašutistů a letecká show Red Bull team z Jaroměře, přelety Dračí letky z Trutnova. Chybět nebudou ukázky hasičů, policistů, záchranářů a canisterapie. V pátek vystoupí kapely Debill Heads, Sek jsi bombónky, Furt fajn, Jsemtam band, Pap´en´Dekl, Čí je to vina? V sobotu na pódiu u Tropicalu zahrají Jo!Ska, Divokej Bill revival, Nightwish revival, pop rocková houslistka Nika, Vaťák – Kabát revival, Black Buřiňos dixieland, Pearlštejn, zobcové flétny Fukando a komické divadélko z České Skalice. Vrcholem sobotního večera bude hasičská vodní fontána s ohňostrojem a hudbou Bedřicha Smetany. V neděli pak vystoupí country kapela Druhá vlna a dětský divadelní soubor Raraši. V sobotu a neděli budou v areálu tábořit šermíři ze skupiny Novica. Posvícenské koláčky, kachny a spousta tropických dobrot. Prase na rožni, krůty, klobásy a spousta laskominek. Dobrovolné vstupné bude věnováno Ústavu sociální péče v České Skalici a dětem postiženým dětskou mozkovou obrnou. Přijďte si prostě jen odpočinout, pobavit a hlavně pomoct dobré věci.

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >