Tvořivé dílny – 2.června 2016

Dne 2.6.2016 jsme uspořádali odpolední akci „Tvořivé dílny“, na kterou byli zváni nejen uživatelé, ale i jejich rodiny, přátelé a známí. Ve společenském sále domova pro seniory měli možnost si společně vytvořit dekorativní věneček dle vlastní fantazie, popovídat si, popíjet kávu a ochutnat výborný bramborový koláč s ovocem, který nám upekly naše kuchařky.  Jak se výrobky povedly, můžete posoudit sami.

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >