Uplynulý měsíc v našem zařízení

Během měsíce dubna v našem domově opět probíhaly všechny pravidelné a oblíbené volnočasové aktivity, na které jsou naši uživatelé zvyklí. Hned na začátku měsíce do našeho zařízení přišly děti z místní mateřské školky, aby si s našimi uživateli společně pohráli a strávili spolu příjemné chvíle. Je opravdu moc hezké sledovat radost, kterou toto mezigenerační setkávání přináší. Věřící uživatelé mohli využít přítomnosti paní farářky a pana faráře, kteří do našeho zařízení také pravidelně dojíždějí, aby jim poskytli duchovní oporu. Milovníkům zvířat zase určitě udělala radost canisterapie. Na své si přišli také ti, kteří si chtěli koupit nějaký hezký jarní kousek do svého šatníku, protože prodej textilu v dubnu proběhl hned dvakrát. Společné vaření potěšilo každého, kdo má rád topinky s česnekem. Při cestopisné přednášce se s přítomnými pan Fanta podělil o své cestovatelské zážitky. A akcí s největší účastí bylo grilování párků spojené s tématem pálení čarodějnic a doprovázené živou hudbou v podání pana Skořepy.

 

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...