VÁNOČNÍ VEČEŘE

19.12.2017 se pro naše uživatele konala slavnostní vánoční večeře. Klienti se společně s pracovníky zařízení sešli ve vánočně vyzdobeném společenském sále u slavnostně prostřeného stolu. Nechyběl samozřejmě přípitek, modlitba, cukroví ani bramborový sálat. Při této příležitosti bychom také rádi popřáli krásné a klidné prožití vánočních svátků a šťastný vstup do nového roku nejenom všem lidem žijícím v našem zařízení, ale také jejich rodinám a přátelům.

                                                                                        zaměstnanci Domovů Na Třešňovce

 

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >