VI. ročník Ceny Sociálních služeb Královéhradeckého kraje

Ve čtvrtek 22. září 2016 se na Pivovarském náměstí před úřadem Královéhradeckého kraje předávaly Ceny Sociálních služeb v různých kategoriích.

Moderování slavnostního ceremoniálu se zhostil Jan Smetana. Ceny nominovaným předávali představitelé Královéhradeckého kraje.

Domovy Na Třešňovce získaly nominaci v kategorii Projekt v sociálních službách za svůj projekt „Kouzlo ženy“. Jsme rádi, že vám touto cestou můžeme oznámit, že projekt „Kouzlo ženy“ okouzlil porotu natolik, že  zástupci naší organizaci mohli převzít z rukou pana Bc. Otakara Kalendy, předsedy Výboru sociálního Zastupitelstva Královéhradeckého kraje, Cenu sociálních služeb Královéhradeckého kraje ve své kategorii.

Velice si vážíme a s velkou pokorou přijímáme tuto cenu. Děkujeme za toto ohodnocení naší práce a doufáme, že společně budete moci ocenit náš projekt „Kouzlo ženy“ i na dalších místech v Královéhradeckém kraji.

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >