Vítání jara s cimbálovkou

Jaro jsme v Domovech Na Třešňovce přivítali tentokrát poněkud netradičně. Ve čtvrtek 4.4.2019 k nám dorazila cimbálová muzika. Profesionálové z Brněnského rozhlasového orchestru lidových nástrojů se našim uživatelům postarali o opravdu příjemný kulturní zážitek. Trio brněnských umělců zahrálo a zazpívalo nejznámější moravské písničky a už po prvních tónech bylo jasné, že dobrá nálada a veselí rozhodně nebudou chybět. Úsměvy na rtech přítomných seniorů dokazovaly, že se všichni dobře bavili a k dokonalosti snad už chyběla jen sklenka vína.

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...