Výherci soutěže Zlatá křížovka

Dovolte nám na tomto místě poblahopřát vítězům soutěže ZLATÁ KŘÍŽOVKA 2006. Úspěšnými luštiteli jsou: pan Radomír Sládek, paní Zdeňka Jansová, pan Zdeněk kamagrawiki Skřepský a pan Ladislav Urban. Tato soutěž byla vyhlášena v rámci projektu Senioři mezi námi. I když se naši senioři neumístili mezi 50-ti vylosovanými, obdrželi drobný dárek v podobě veselého odznaku s logem soutěže. Křížovka byla dost náročná, ale naši senioři luštění s přehledem zvládli, protože luštění je jejich koníčkem. Všem úspěšným luštitelům gratulujeme.

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >