Vystoupení

V Červeném Kostelci v přírodním areálu J.K.Tyla probíhá 58. mezinárodní folklorní festival, kterého se účastní praporečníci z Itálie, domácí Hadářek, polský Soubor písní a tanců Walbrzych, soubor pocházející z Filipín, další italský soubor, tentokrát z Aviana, dále slovenský soubor Toplan, turecký soubor, soubor Javorník z Brna, izraelský soubor, Italové do třetice (nyní z Kampánie), oblíbený soubor z Nového Zélandu, Dolina ze Starého Města, mladí Brazilci a Brazilky a na závěr vystoupí soubor z Gruzie. Po dohodě s organizátory tohoto festivalu i naše zařízení navštívil jeden z již jmenovaných souborů a to soubor z Nového Zélandu. Jejich produkce byla pro nás velkým zážitkem a moc děkujeme za možnost zhlédnout toto jedinečné vystoupení.

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >