Vystoupení kouzelníka

Kouzelník spolupracuje s diváky, které tímto zatahuje do děje kouzel. Jednotlivě si je bere k sobě na parket, či jeviště a předvádí s nimi kouzelnické experimenty. Divákům mizí hodinky, záhadně se ztrácí prstýnky, zcelují se roztrhané karty, objevují se cizí předměty v kapsách a spousta dalších efektů. Diváci jsou tímto aktivně zapojeni do čarování s kouzelníkem.

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >