Zákaz návštěv

Vážení,

vzhledem k současné epidemiologické situaci  a stále se zvyšujícímu počtu nakažených onemocněním COVID-19 na Náchodsku budou s účinností od pondělí 21.9.2020 zakázány návštěvy v Domovech Na Třešňovce až do odvolání.

Berte, prosím, toto opatření jako prevenci při zachování obezřetnosti k cílové skupině seniorů i při vědomí neblahých důsledků plynoucích z jejich sociální izolace.

Pokud budete potřebovat pomoci se zprostředkováním kontaktů s Vašimi blízkými, obraťte se, prosím, na naše sociální pracovnice, které Vám rády pomohou.

Děkujeme za pochopení a předání této informace i dalším příbuzným a známým našich uživatelů.

Zuzana Holická – ředitelka

 

 

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...