Zpráva z návštěvy Vyvolených 2

Na 22. 6. byla ohlášena návštěva účastníků reality show Vyvolení 2 a návštěva také přijela. Na naše klientky se přijela podívat Marcy, Karol a Martin Hranáč a doprovázel je samozřejmě náš kamarád David Novotný. Vyvolení přivezli našim klientkám plno krásných dárků, příjemně si popovídali a také si prošli celé zařízení. Děvčatům z vyvolených se líbily dílny na ruční práce a moc obdivovaly věci, které naše klientky dokážou vyrobit. Martin ručním pracem moc nedá, tak nám všem alespoň ukázal své tetování. Fotky z návštěvy Vyvolených si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...