Zrušení omezení návštěv

Vážení a milí,

s radostí vám oznamujeme, že s účinností od 14. března 2022 MZDR ruší mimořádná opatření, jež upravovala:

  • testování zaměstnanců sociálních služeb;
  • testování uživatelů sociálních služeb;
  • režim návštěv v sociálních službách.

Od zítřka 15.3.2022 můžete uskutečnit návštěvy v našem zařízení bez omezení (bez předchozí telefonické rezervace, bez prokazování očkování nebo testování).

Jediné opatření, které zůstává nadále v platnosti, je nošení ochranných prostředků dýchacích cest, kterými jsou respirátor nebo obdobný prostředek (vždy bez výdechového ventilu) ve vnitřních prostorech zařízení sociálních služeb (nestačí pouze rouška).

V případě, že se necítíte dobře, pociťujete známky respiračního onemocnění, zvažte, prosím, nutnost své návštěvy, abychom předešli opětovnému zanesení nákazy do zařízení. 

 

Zruseni-nekolika-mimoradnych-opatreni-s-ucinnosti-od-14-3-2022

1 MO MZDR 8789_2022-1_MIN_KAN

 

Holická Zuzana, ředitelka

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...