Podání žádosti

Pokud máte zájem o využití našich služeb, je třeba vyplnit tyto formuláře:

Žádost o poskytnutí službyVyjádření lékaře

Tiskopisy si můžete vytisknout nebo vyzvednout v našem zařízení u sociální pracovnice. Na vyžádání vám je zašleme poštou.

Vyplněnou a podepsanou Žádost o poskytnutí služby spolu s lékařským vyjádřením, které vám vyplní váš praktický lékař, můžete poslat poštou na adresu našeho zařízení nebo přinést osobně.

Před podáním žádosti si můžete přijít naše zařízení prohlédnout, rádi vám poskytneme další informace.

Nejčastější dotazy

Pokud máte zájem o využití našich služeb, je třeba vyplnit a zaslat nám  formuláře, které naleznete zde: Pro zájemce » Domovy na Třešňovce

To nedokážeme odhadnout. Zahájení poskytování služby uživatelům je velice individuální a závisí  na mnoha faktorech, které nemůžeme ovlivnit. Základním faktorem pro zahájení poskytování služby je závislost na každodenní pomoci druhé osoby a také uvolnění kapacity pro poskytování služby v našem zařízení.

Zahájit poskytování služby s Vámi můžeme i v případě, kdy ještě nepobíráte příspěvek na péči, pokud jste závislá/ý na každodenní pomoci druhé osoby.

Doporučujeme Vám zažádat o příspěvek na péči na kontaktním místě Úřadu práce dle místa Vašeho bydliště.

 

V tomto případě je nejlepší  zavolat sociálním pracovnicím, telefonní čísla naleznete v kontaktech. Uděláme maximum, abychom Vám poradili.

4,6 hodnocení na Firmy.cz