Dne 29.5.2026 se v našem zařízení konal již třetí ročník akce“ Sportujeme spolu“. Tímto setkáním chceme nejenom podpořit aktivní mezigenerační propojení, ale i symbolicky vlastně poděkovat dětem ze školky v České Skalici za jejich četná vystoupení, která si pro naše uživatelé k různým příležitostem připravují. Jsme moc rádi, že se tato akce stala už tradicí a těší se na ni jak děti, tak i naši uživatelé. Všichni si užívají nejenom připravené disciplíny, sladkou odměnu, ale hlavně společně strávený čas, a to je to nejcennější. Letošní téma bylo putování za pohádkou Perníková chaloupka. Nechyběli ani tatínek, Jeníček s Mařenkou. Na soutěžící čekala i ježibaba, se kterou zdobili perníčky.
Monika Tylšová, sociální pracovnice