Aktuální informace ze zařízení

26. března 2021

Vážení a milí,

jak jsme vás již informovali minulý týden, začínáme rozvolňovat opatření, která jsme byli nuceni přijmout v souvislosti s opatřením zabránění šíření nemoci COVID-19. Uvolnili jsme již pohyb uživatelů i zaměstnanců mezi oběma budovami. Naši uživatelé se mohou opět těšit z běžných aktivit, které jsme provozovali před těmito opatřeními, jako jsou čtení, zpívání, kuželky, oblíbené procvičování paměti a posezení u kantýny s harmonikou. Tento týden k nám po dlouhé době dorazila paní kadeřnice, samozřejmě po řádném provedení testů, a příští týden nás navštíví pan farář Vladimír Hronek z Katolické církve a paní farářka Žaneta Černochová z církve Československé husitské.

Aktivizační pracovnice již započaly s velikonoční výzdobou a příští týden plánujeme velikonoční dílničky a práci na velikonočních přáních s uživateli.

Vzhledem k tomu, že již většina uživatelů je po druhé dávce očkování, plánujeme od 1. dubna obnovení návštěv. Návštěvy budou umožněny zpočátku pouze ve čtvrtek a v sobotu po rezervaci termínu u sociálních pracovnic. Postupně budeme přidávat další termíny. Podmínky návštěv vám upřesníme příští týden. Doufáme, že už se konečně dočkáme a budeme zase blíže k „běžnému“ životu.

Zuzana Holická a zaměstnanci Domovů Na Třešňovce