Aktuální informace ze zařízení

9. dubna 2020

9.4.2020

Přátelé, příznivci, přinášíme vám nové zprávy z našeho zařízení. Jak jsme vás již minule informovali, museli jsme přistoupit k razantnějším opatřením z důvodu ochrany zdraví našich klientů a zaměstnanců. I když jsme omezili společné akce na minimum, snažíme se pravidelně informovat naše klienty prostřednictvím místního rozhlasu o dění u nás i ve světě. Sdělujeme jim, co je za den, kdo slaví svátek, co budeme mít dobrého k obědu, jaké bude počasí, co nám říkají pranostiky. Aktuálně klienty informujeme o nadcházejících velikonocích, které představují nejvýznamnější křesťanský svátek, jaký význam mají jednotlivé velikonoční dny počínaje květnou nedělí a konče velikonočním pondělím. Co se odehrálo v těchto dnech a jaké tradice a zvyky se dodržovaly v minulosti a jaké se dodržují dnes.

I přes omezení společného shromažďování naše aktivizační pracovnice velikonočně vyzdobily společné prostory, abychom se alespoň na chvíli odreagovali od dnešních starostí a přišli na jiné myšlenky.

Chtěli bychom vám připomenout, že i nadále můžete volat nebo psát pohledy a dopisy vašim blízkým. Rádi vaše vzkazy předáme.

Děkujeme vám všem za podporu a za roušky, které nám posíláte. Vážíme si této vaší pomoci.

Opatrujte se a přejeme vám krásné a poklidné velikonoce.

Zuzana Holická a zaměstnanci Domovů Na Třešňovce