Poděkování

Vážená paní Holická,

moc děkujeme za pozvání na Den otevřených dveří.

Za sebe Vám musím napsat, že to bylo velmi hezké. Myslím, že se Vám i Vašim zaměstnancům podařilo přiblížit nám „neznalým“, jaký je život v Domovech Na Třešňovce. Velmi se mi líbil nápad a zpracování tématu, že každá žena je krásná. Mám před sebou ještě mnoho let, než se dostanu do seniorského věku, ale pokud by se mne někdo zeptal, kde bych chtěla prožít, jak se říká „podzim svého života“ či „důstojné stáří“, pak je to u Vás v Domovech Na Třešňovce. Nejen prostředí, vybavení domova, ale hlavně přístup Vás všech je to, co Domovy Na Třešňovce dělá výjimečné.

Snad Vám včera vše vyšlo, jak jste si představovali.

Ještě jednou díky za pozvání.

Bc. Lada Fiedlerová

vedoucí oddělení důchodového pojištění

OSSZ Náchod

7.9.2016

ODBORNOST

Služby poskytují pouze kvalifikovaní a odborně způsobilí pracovníci, kteří procházejí procesem celoživotního vzdělávání. Organizace zabezpečuje svým pracovníkům možnost dalšího vzdělávání, kterým si obnovují, upevňují a doplňují svou odbornou kvalifikaci.

DŮSTOJNOST

Námi poskytované sociální služby vychází z principu zachování lidské důstojnosti, respektování cti a soukromí našich uživatelů. Uživatel je pro nás partnerem.

PODPORA

Naše pomoc vychází z individuálních potřeb uživatelů, z podpory jejich samostatnosti a vlastních schopností. Zajišťujeme podporu a pomoc při činnostech souvisejících s běžnými každodenními úkony.

Napsali nám...